Hizmetlerimiz /

Sizlere sunduğumuz hizmetlerin tümü

Yeşilkar Bilişim'in Yapabildikleri

Yeşilkar Bilişim, herhangi sektördeki bir firmanın bilişim sektörü ile ilgili neredeyse tüm ihtiyaçlarını karşılayabilme ile ilgili bilgi, tecrübe, kadro ve teçhizata sahip bir firmadır. Masaüstü/Dizüstü/Tablet Bilgisayar ve Akıllı Cep Telefonu Satış-Onarım-Bakım, Data Hatları ve Ağ Kurulumu, Kablolu/ Kablosuz Ağlar, Kamera Güvenlik Sistemleri, Projeksiyon Sistemleri, Telefon Santrali, Elektrik Tesisatı, Jeneratör ve Kesintisiz Güç Kaynağı Sistemleri, Yapısal Kablolama konularında uzman kadrosu ile siz değerli müşterileri için Pozitif çözümler sunmaktadır. Bunların yanı sıra, Teknik alt yapısını oluşturduğumuz bu firmaları Sanal Dünya'da tanıtılması ile ilgili Web Tasarımı, Hosting ve Domain Yönetimi, Eposta Kurulumu ve Bakımı, Outlook Kurulumu hizmetlerini yapmaktayız.

Oluşturulan ya da mevcut Web Sitenizi Sanal Reklamcılık ile ilgili Google Adwords-Google Adsense-SEO-Facebook-Google My Business-Yandex Map Sistemlerine entegre ederek Sanal Dünya'da firmanızı tanınabilir hale getirerek, verimliliğinizi arttırmayı hedeflemekteyiz...

Hizmetlerimiz

BİLGİSAYAR / LAPTOP
TABLET PC
AKILLI TELEFON

Her Türlü Masaüstü, Dizüstü Tablet Bilgisayar Satışı, Kurulumu, Bakımı ve Onarımı Profesyonel Kadromuz Tarafından Hizmetinize Sunulmaktadır.

Daha Fazlası

KAMERA GÜVENLİK
YAPISAL KABLOLAMA
TELEFON SANTRALİ

Her Türlü Analog, Analog HD-SDI, Analog HD, Analog HD-CVI, IP ve Full HD Kamera Güvenlik Sistemleri Satışı, Keşif ve Kurulumu, Bakım ve Onarımı Profesyonel Kadromuz Tarafından Hizmetinize Sunulmaktadır.

Daha Fazlası

WEB TASARIMI
KURUMSAL KİMLİK
HİZMETLERİ

Firmanızı dijital ve gerçek dünyada adım adım öne geçirecek Web Tasarımı, Matbu Evrak Tasarımı ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri Özenle Tasarlanarak Hizmetinize Sunulmaktadır.

Daha Fazlası

WEB REKLAM
SEO
HİZMETLERİ

Web Sitenizi Dijital Dünyada Üst Sıralara Çıkartmak İçin Google Adwords, Google Adsense, SEO, Facebook, Google My Business, Yandex Map Sistemlerine Entegre Ederek Firmanıza Değer Katmak İçin Buradayız.

Daha Fazlası

Partnerlerimiz

                                                     
           
 

Anahtar Kelimeler

bilgisayar, dizüstü, laptop, notebook, akıllı telefon, pc, computer, apple, android, adwords, kamera, full hd, cctv, surveillance, hd-cvi, hd-sdi, analog, ip, dvr, kayıt cihazı, cmos, ccd, bnc, cctv kablo, 960p, 720p, 1080p, samsung, tp-link, modem, adsl, adsl2, adsl2+, vdsl, vdsl2, cat5, cat5e, cat6, cat7, yeşilkar bilişim, bahçelievler bilgisayar servisi, ethernet, gigabit, gigabyte, asus, airties, modem kurulumu, yapısal kablolama, vestel, vaio, sony, sunny, microsoft, outlook, outlook kurulumu, packard bell, msi, medion, lg, lenovo, keysmart, ibm, server, server kurulumu, kabin, kabinet, rack kabin, telefon santrali, karel, karel santral, haier, grundig, google, adsense, fujitsu siemens, facebook, exper, escort, e-machines, dell, datron, pikatel, crea, compaq, cbox, casper, bağcılar bilgisayar servisi, beko, benq, acer, mutlusan, kablo kanalı, pks, profilo, schneider electric, viko, sanal alem, öznur kablo, web, reklam, yandex, bing, projeksiyon, projeksiyon kurulumu, kurumsal kimlik hizmetleri, logo tasarımı, logo go, lks, linux, ubuntu, mobil, plaka tanımlama sistemi, navigasyon, gps, gprs, 3g, 4g, 5g, yeşilkar, telefon kablolama, gigaset